Cenne zwycięstwo...

Wczoraj Nasi zawodnicy pokonali na własnym stadionie drużynę z Grodziska 1:0.

W początkowych minutach meczu to drużyna gości złapała małą przewagę na boisko, a my musieliśmy się bronić. Jednak nasz zespół się nie poddawał i mimo kilku akcji na bramkę nie udało nam się nic strzelić lecz też zespół gości kilka razy był blisko strzelenia bramki. Pierwsza taka sytuacja przydarzyła się gdy po nieporozumieniu obrońcy z bramkarzem zawodnik z grodziska był praktycznie sam na sam z bramką lecz przestrzelił strzelając koło słupka. Kolejną groźna akcja miała miejsce gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do bramki skierował zawodnik Sokoła, lecz znajdujący się na linii obrońca wybił piłkę i oddalił zagrożenie. My też mieliśmy swoje okazje i po jednej z akcji piłkę do bramki skierował K.Czech lecz niestety znajdował się na pozycji spalonej. I z wynikiem 0:0 obie drużyny zeszły na przerwę.

Po przerwie nasz zespół wyszedł bardziej zmotywowany co dało efekt już w 58 minucie, gdzie po samotnej akcji skrzydłem piłkę do bramki skierował Patryk Wójcik i było 1:0 dla Nas. Po tym golu żadna drużyna nie odpuszczała i ciągle atakowała bramkę przeciwnika. I podczas jednej z takich akcji nasz zespól mógł trafić bramkę na 2:0 lecz nasz napastnik D.Broda przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Zespół z Grodziska też nie odpuszczał i doskonałą sytuację na wyrównanie wyniku spotkania mieli w ok.65 minucie, gdy po faulu naszego obrońcy sędzia wskazał rzut karny. Do rzutu karnego podszedł zawodnik z Grodziska, lecz na nasze szczęścia zawodnik Ten przestrzelił, trafiając ok. 0,5 od słupka. Kolejną taka sytuacje mieli gdy po zagapieniu naszego bramkarza piłka trafiła w słupek i na szczęście trafiła pod nogi naszego obrońcy, a ten wybił ją z pola karnego. Do końca było coraz mniej czasu i wszyscy mieli nadzieję, że w końcu uda się zdobyć te trzy upragnione punkty i poprawić sobie humory, gdyż przez wiele osób byliśmy skazywani na porażkę. Ostatnią groźną akcją był rzut wolny zaraz za "16" lecz i w tedy szczęście było z nami gdyż zawodnik gości przestrzelił piłkę nad bramką, a zaraz po tym sędzia odgwizdało koniec meczu i upragnione trzy punkty zostały u Nas :D Chłopaki gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów !!