Dobra passa trwa...

W Sobotę nasi zawodnicy po raz drugi w tym sezonie nie dali szans wyżej notowanemu zespołowi z Nowej Wsi wygrywając z nimi 2:1. I choć to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie to nasz zespół nie dał im się tym długo pocieszyć gdyż po rzucie wolnym piłka trafiła pod nogi K. Powierży, a ten podał ją do B.Pasternaka który wyrównał wynik meczu. I choć to my w pierwszej połowie mieliśmy więcej akcji podbramkowych to nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji. W drugiej połowie to już zespół Piasta przejął inicjatywę i ciągle atakował, a my musieliśmy się bronić. Lecz gospodarze też nie potrafili wykorzystać tych sytuacji. W pierwszych 20 minutach, drugiej połowy zawodnicy Płomyka atakowali praktycznie tylko z kontry i po jednej z takich akcji 15 minut przed końcem wynik na 2:1 podwyższył B.Pasternak. Po tym golu nasi zawodnicy zaczęli grać trochę wyżej i już nie musieli się tylko bronić. I nie oddali tego prowadzenia do końca spotkania.

To zwycięstwo miało szczególną wartość gdyż pozwoliło nam po 16 kolejkach opuścić przed ostatnią pozycję w tabeli i awansować na 9 miejsce.